Główna » Funkcjonalna wersalka w twoim salonie

Funkcjonalna wersalka w twoim salonie

Urządzasz swoje mieszkanie i zastanawiasz się jakie meble dobrać? Chcesz, aby wybrane meble były zarówno gustowne, jak i praktyczne? Z pewnością poniższy artykuł może okazać się dla ciebie cenną wskazówką! Aranżacja wnętrz może bowiem okazać się wyzwaniem! Musi być przemyślana i spójna. Praktyczna i jednocześnie designerska!

Tapicerowana wersalka w twoim salonie – eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie!

Salon jest miejscem, w którym na pewno przewidziałeś miejsce na wersalkę. Obecnie na rynku dostępny jest szeroki wybór wersalek, nie wiesz którą wybrać? Pamiętaj, że przede wszystkim funkcjonalna będzie wersalka z bokami. Daje ona możliwość wygodnego podpierania łokci w czasie siedzenia, co wpływa na komfort na przykład podczas oglądania twojego ulubionego serialu. Tapicerowane wersalki można obecnie dostać w bardzo wielu kolorach i w bardzo wielu materiałach obiciowych. Tylko i wyłącznie od ciebie może zależeć, czy wolisz wersalkę z bokami obitą skórą naturalną, skórą ekologiczną, czy materiałami. Wśród materiałów tapicerskich bardzo wiele tkanin jest już na tyle odpowiednio zaimpregnowanych, że łatwo z nich wyczyścić najgorsze plamy takie jak: plamy po winie, kawie, ketchupie, sosie, długopisie, czy nawet mazakach. Są to tak zwane materiału Aqua Clean, które oprócz praktycznego waloru, pięknie i gustownie mogą wyglądać na twojej wersalce. Wersalka z bokami można również zamawiać na wymiar. Tak, aby idealnie wpasowała się w przestrzeń pomieszczenia, w którym zamierzasz ją ustawić. Wersalki przede wszytskim znajdują swoje miejsce w salonach, ale też sprawdzą się na pewno w pokojach gościnnych, czy pokojach dla dzieci.

Funkcjonalność i praktyczność mebla w małometrażowych pomieszczeniach

Jeżeli pomieszczenie, które aranżujesz nie ma za dużego metrażu, zapamiętaj że warto wybierać przede wszystkim meble funkcjonalne i praktyczne. I tak dla przykładu: wersalka z bokami, może mieć dodatkowy schowek (pojemnik na pościel), w którym możesz chować na przykład dodatkowy komplet pościeli, czy nawet stare płyty winylowe, których nigdy nie wiesz gdzie schować, a przecież nie chcesz ich wyrzucić. Wersalka z bokami w ciągu dnia może pełnić rolę kanapy/sofy, a w ciągu nocy może pełnić rolę łóżka. Funkcje sypialniane w wersalkach są coraz częściej stosowane, dzięki temu podnosi się komfort snu. Zatem w jednej wersalce możesz znaleźć zarówno funkcję wygodnego fotela, jak i łóżka sypialnianego. Wersalka z bokami – Funkcjonalny i praktyczny wybór w twoim mieszkaniu, z którego na pewno będziesz zadowolony przez długi czas!

Podziel się: