Główna » Zostań bohaterem w swoim domu!

Zostań bohaterem w swoim domu!

Kupując nowe mieszkanie moment otrzymania kluczy to dopiero początek długiego procesu przeprowadzki. Przed nowymi lokatorami stoi teraz wyzwanie urządzenia nowego gniazdka, w którym będą chcieli spędzić kilkanaście najbliższych lat.

Od czegoś trzeba zacząć

Nawet jeśli trafi się niepowtarzalna okazja kupienia wyposażonego mieszkania, to w najbliższym czasie nowi mieszkańcy będą chcieli wprowadzić nawet niewielkie zmiany, żeby czuć się w swobodniej. Jeśli nie musimy przeprowadzać remontu, malować ścian i sufitów czy zmieniać ustawienia urządzeń sanitarnych w łazience, to i tak od razu zabieramy się do działania. Przestawiamy meble, wedle własnych potrzeb i upodobań, wymieniamy zasłony, firanki, obrusy i inne nakrycia oraz zagospodarowujemy ściany. Przytwierdzamy półki, wieszaki, obrazy i zdjęcia. Wszystko to, by poczuć, że nowy dom jest już nasz i teraz to my decydujemy, jak on wygląda. Po wstępnym udekorowaniu, można zabrać się za kolejne pomieszczenia. Czas na kuchnię, która jest dopełnieniem całego mieszkania.

Kuchnia w centrum uwagi

Zwykło się mawiać, że kuchnia jest sercem domu. Już wiele lat temu życie toczyło się wokół paleniska na którym przyrządzano jedzenie. Tam spotykali się mężczyźni po polowaniach i pracach polowych, kobiety rozmawiały o obowiązkach domowych i wychowywaniu dzieci, które bawiły się gdzieś obok. Dziś czasy się zmieniły, mamy gazowe lub elektryczne kuchnie, piekarniki, kuchenki mikrofalowe. Ale pozostały skojarzenia łączące kuchnię z miejscem pełnym ciepła i pozytywnej energii. Jej wyposażenie jest ważnym punktem programu każdej przeprowadzki. Nowi lokatorzy mają swoje preferencje. Jedni cenią sobie szybkość i prostotę przygotowywania posiłków, a inni – świeżość produktów. O zadowolenie drugiej grupy dbają m.in. lodówki wyposażone w nowoczesne technologie. Inżynierowie LG zastosowali takie rozwiązania, jak Total No Frost, Filtr Pure N Fresh – technologię oczyszczającą lodówkę z nieprzyjemnych zapachów, czy Smart Diagnosis pozwalający na proste i szybkie rozwiązanie ewentualnych problemów.

Jeśli poświęcimy wyposażeniu kuchni czas i świadomie wybierzemy urządzenia, z których będziemy korzystać, możemy być pewni, że codzienne gotowanie stanie się przyjemnością. I od tego czasu zacznie nam towarzyszyć przesłanie: domowy kucharz – to brzmi dumnie.

140307822295665300

Podziel się: