Główna » Wielkanoc z Miloo Home

Wielkanoc z Miloo Home

Tegoroczna Wielkanoc wypada późno, dlatego, mamy nadzieję, że święta będą otoczone już pogodną, wiosenną aurą. Ciepła, kolorów i wiosennych akcentów nie może zabraknąć w naszych domach. Warto zaplanować coś niezwykłego, aby ten czas stał się wyjątkowy również dzięki niezwykłym dekoracjom.

Projektanci Milloo Home, zainspirowani naturą i tradycją proponują szeroki wybór ozdób i dodatków, które nadadzą świątecznego charakteru zarówno bardzo nowoczesnym, jak i tradycyjnym wnętrzom. Święta Wielkanocne mają bardzo bogatą symbolikę, której nie mogło zabraknąć w propozycjach marki: figurki w kształcie zająców, kolorowe jajka, zdobione wieńce, a także dekoracyjne koszyki.

Warto zwrócić uwagę na misternie wykonane kompozycje ze sztucznych gałązek, a także kosze ozdobne z kolorowymi kwiatami, które stanowią idealną alternatywę dla tych, którzy nie posiadają talentu, ani czasu, aby samodzielnie wykonać takie aranżacje. Kwiaty i gałązki zostały wykonane z najlepszej jakości tworzyw, dzięki czemu trudno je odróżnić od prawdziwych.

Soczyście zielone i złote zające idealnie odnajdą się przy stole z wielkanocnymi potrawami lub na komodzie w sypialni. Sprawdzą się w każdym wnętrzu, wzbogacą je, wprowadzając świąteczną, radosną atmosferę.

Kolorowych Świąt!