Główna » Ten warszawski styl

Ten warszawski styl

Jeszcze do niedawna wśród mieszkańców stolicy liczyło się przede wszystkim to, aby kupić w Warszawie mieszkanie w jak najlepszej lokalizacji. Do życia, dla rodziny, część z nich wybierała podwarszawskie miejscowości. To tutaj powstawały urzekające projekty, pełne pomysłów, ciepła i architektonicznego designu. Czy jednak ten podział jest konieczny? Czy w centrum Warszawy mogą stanąć budynki, które zapewnią swoim mieszkańcom nie tylko doskonałą komunikację, ale i ciekawe rozwiązania architektoniczne, zapierające dech w piersiach widoki?

Zmiana punktu widzenia

Od paru lat wśród deweloperów zauważalne jest znaczące przesunięcie zainteresowań. Część z nich, stawiająca przede wszystkim na jakość budynków, komfort mieszkańców, styl wykonania, a nie tylko na ilość postawionych mieszkań, zaczyna coraz częściej stawiać na oryginalne i niecodzienne rozwiązania. Coraz więcej pojawia się w Warszawie apartamentów na sprzedaż w doskonałych lokalizacjach. Do niedawna lokalizacje takie jak ścisłe Śródmieście, nie wchodziły specjalnie w obszar zainteresowania deweloperów. Teraz, są oni gotowi zapłacić większe kwoty za doskonale położone działki, po to, aby zapewnić Warszawie luksusowe apartamenty na najwyższym możliwym poziomie. 

Dla kogo?

Warszawa centrum: apartamenty do kupienia rozsiane są po kilku lokalizacjach. Dla kogo dedykowane są tego typu inwestycje? Przede wszystkim dla osób, które swój poziom finansowy zawdzięczają sukcesom biznesowym czy naukowym i teraz sukces ten przenieść chcą na wyjątkowy klimat codziennego życia. To dla takich osób powstają w Warszawie luksusowe apartamenty takiej jak Złota 44.Aktywni, wymagający od życie więcej ludzie, docenią z pewnością unikalną oprawę, niecodzienny sposób zaprojektowania codziennej życiowej przestrzeni. Szybkie tempo życia, konieczność podejmowania ważnych i znaczących decyzji, wszystko to sprawia, że jeszcze bardziej ceni się spektakularne widoki stolicy, oglądane z mieszkania położonego na 30 piętrze przepięknego apartamentowa. 

W Warszawie sprzedaż apartamentów cały czas rośnie, nieustannie powstają nowe inwestycje. Przyglądając się stronie http://zlota44.com/ nie sposób jednak uciec przez wrażeniem, że to właśnie Złota 44 stała się symbolem sukcesu Warszawy. Sukcesu, którzy tworzą ludzie ambitni, nieszablonowi, o oryginalnym podejściu do życia, którzy nie boją się nieszablonowych decyzji. To oni kroczą ścieżką sukcesu i to dla nich zbudowane zostały te luksusowe apartamenty. Złota 44 to apartamenty dla tych, którzy nie boją się wejść na szczyt. 

Podziel się: