Główna » Renowacja mebli przywraca im dawny styl i charakter

Renowacja mebli przywraca im dawny styl i charakter

Wielu z Państwa zapewne niejednokrotnie miało dylemat, cóż zrobić ze starymi meblami, które albo są już nieco podniszczone lub też stały się niemodne? Oddać do renowacji czy też wyrzucić?
Przeczytaj artykuł tapicera.

Od przeszło dwudziestu lat trudnię się renowacją mebli i uważam, że odnawianie większości starych mebli jest bardzo opłacalne. Zanim więc zdecydujesz się na wyrzucenie starej kanapy czy fotela – zapraszam do kontaktu ze mną! Spróbuję Cię przekonać, że czasami wystarczy niewielki zabieg renowacyjny, by sprawić, że każdy mebel odzyska swoją dawną świetność lub też nabierze nowoczesnego stylu (w zależności od życzenia).

Oferuję Państwu tapicerowanie mebli różnego rodzaju przy użyciu wszelkich dostępnych tkanin (również skór, tkaniny sprowadzam nawet z najdalszych zakątków globu na życzenie klienta), pikowanie mebli, wykonanie tapicerki samochodowej, renowację antyków oraz innych mebli i powierzchni. Jeśli zatem posiadasz stare, zniszczone meble, bądź chcesz odświeżyć ich niemodny design, to zapraszam do kontaktu. Renowacja mebli należy do najbardziej skomplikowanych działań w mojej pracy. Wymaga ona bowiem nie tylko szczególnej precyzji, ale również wiedzy i wieloletniego doświadczenia z zakresu odpowiedniego doboru narzędzi oraz materiałów.

Poza wymienionymi rodzajami usług, oferuję Państwu szereg działań, które można zrealizować wykorzystując moją wiedzę oraz doświadczenie z zakresu tapicerowania. W związku z tym przyjmuję również zlecenia wykonania mebli według Państwa projektu, realizuję projekty wystroju wnętrz, w których występują elementy tapicerowane, umieszczam tapicerkę, wszędzie tam, gdzie tylko sobie Państwo tego życzycie!

Zapraszam do kontaktu oraz pomyślnej współpracy – gwarantuję stuprocentowe zadowolenie!

140249384324773200

Podziel się: