Główna » Posiłek w ogrodzie w eleganckim stylu

Posiłek w ogrodzie w eleganckim stylu

Słońce, ciepło i eksplodująca zielenią roślinność wywabiają nas z domów. Kontakt z naturą sprawia, że wszystko pachnie i smakuje inaczej. Nawet zwyczajna kawa, wypita na tarasie, a nie na salonowej sofie, nabiera aromatu godnego najwybitniejszych baristów.

Projektanci Miloo Home zadbali, aby śniadanie na trawie, kolacja z przyjaciółmi, czy niedzielny obiad zyskał wyjątkowo elegancką oprawę i atmosferę. Komplety i pojedyncze meble przeznaczone do biesiadowania, zapewnią ich użytkownikom komfort i wygodę niezbędną do rozkoszowania się chwilą i delektowania uciechami stołu.

Oferta ogrodowych jadalni Miloo Home w sezonie 2019 zadowoli zarówno właścicieli niewielkich tarasów, jak i dużych przestrzennych ogrodów. Idealny zestaw skompletują miłośnicy tradycyjnych form, jak i ci, którzy nie boją się ekstrawaganckich rozwiązań i lubią zaskakiwać. Najważniejsze, aby być w zgodzie z trendem Hyge, Slow Life, Slow Food – czyli spokój, relaks i smakowanie życia.

FARO to uniwersalny zestaw jadalny, który zmieści się nawet na mniejszych tarasach czy balkonach. Jest to komplet niezwykle funkcjonalny, gdyż meble zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium, a blat stołu ze szkła. Kolekcja ma prosty, uniwersalny design, świetnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrza, a jednocześnie będzie doskonałym tłem dla kolorowej, a nawet nieco wymyślnej zastawy.
Zestaw LAURA – to prostota, lekkość, elegancja. Ta kompaktowa kolekcja doda delikatności i subtelności każdej powierzchni. Jest to możliwe, zarówno dzięki samemu wzornictwu jak i jasnej kolorystyce. Meble, wykonane z aluminium, są lekkie, bez problemu można je dowolnie przestawiać, nawet kilka razy w czasie letniego sezonu.
KLOSTERS – to propozycja dla osób, które nie boją się odważnego wzornictwa i nowoczesnych faktur. Podobnie jak projektanci ubrań, którzy proponują od kilku sezonów łączenie różnych wzorów i faktur, twórcy z Millo Home połączyli dwa, z pozoru kompletnie do siebie niepasujące, tworzywa. Szlachetne, tradycyjne drewno akacjowe połączono z betonowym konglomeratem. Forma stołu, ław i taboretów jest bardzo prosta, wręcz surowa, co tylko podkreśla ascetyczność kompletu. Nie jest to zestaw na tradycyjny obiad z trzech dań, za to perfekcyjnie spełni swoją rolę przy spotkaniu z przyjaciółmi na sushi. Klosters wymaga nieco więcej przestrzeni, tak aby w pełni wyeksponować jego charakter.
MARINA to kolekcja na relaksujące rodzinne spotkanie, najlepiej nad brzegiem jeziora, gdzie towarzyszyć mu będzie kojący szum fal. Właścicielom tarasów i mniejszych ogrodów również spodoba się ten zestaw. Prosta forma solidnego stołu, wykonanego z drewna tekowego, została złagodzona wygodnymi krzesłami z ekorattanu. Meble są duże i wygodne, ale dzięki ergonomicznym kształtom nie zajmują wiele miejsca.
BARCELONA to zestaw na popołudniową kawę, kieliszek prosecco czy porcję orzeźwiającego melona. Głębokie fotele wypełnione miękkimi poduchami zapewnią komfort przez wiele godzin i pozwolą na kontynuowanie miłych spotkań. Dzięki tradycyjnej formie Barcelona pasuje niemal do każdej powierzchni, Zestaw jest również bardzo praktyczny, szklany blat stołu i ekorattan, z którego wykonano fotele, pozwalają na łatwą konserwację oraz długie i bezpieczne użytkowanie.

Kolekcje Miloo Home pełniące funkcję jadalni zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można było dobrać do nich zestaw wypoczynkowy. Dzięki temu wyposażenie ogrodu będzie stanowiło spójną i elegancką całość.

Podziel się: