Główna » Perła Ceramiki: Seria Berlin –Tubądzin kreacja Maciej Zień wybrana przez projektantów najlepszą kolekcją 2013

Perła Ceramiki: Seria Berlin –Tubądzin kreacja Maciej Zień wybrana przez projektantów najlepszą kolekcją 2013

Trwa druga edycja konkursu PERŁY CERAMIKI UE 2013. W głosowaniu projektantów i architektów wnętrz na najlepszą kolekcję płytek ceramicznych wygrała kolekcja Berlin marki Tubądzin, kreacja Maciej Zień.

Architekci i projektanci wnętrz – użytkownicy CAD Decor 2013 zagłosowali na najciekawszą, ich zdaniem, kolekcję płytek ceramicznych, nominowanych w konkursie PERŁY CERAMIKI UE 2013, organizowanym przez redakcję kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych” i firmę CAD Projekt. Najwięcej głosów zdobyła kolekcja Berlin marki Tubądzin, kreacja Maciej Zień.

Berlin to jedna z linii płytek ceramicznych zaprojektowanych dla marki Tubądzin przez Macieja Zienia. Wszystkie serie inspirowane są wielkimi miastami. Kolekcja Berlin to zaskakująca różnorodność faktur, ozdobionych wizerunkami kobiecych twarzy i ciał. – Berlińskie kontrasty i pełne sprzeczności kobiece charaktery starałem się oddać za pomocą połączenia różnych stylistyk – opisuje kolekcję projektant.

W drugim etapie konkursu, który odbędzie się w grudniu, uczestnicy zaprojektują dowolne wnętrze przy użyciu kolekcji płytek nagrodzonych w jednej z kategorii. Nagrodzoną kolekcję płytek ceramicznych Berlin można oglądać na:

http://www.tubadzin.pl/pl/kolekcje/kolekcje_maciej_zien/berlin.html.

Wszystkie kolekcje zgłoszone do drugiej edycji można będzie obejrzeć w numerze 3/2013 kwartalnika „Wokół Płytek Ceramicznych”.

berlin

berlin-beton

berlin-tempelhof