Główna » Ozdoby ścienne, czyli co powiesić

Ozdoby ścienne, czyli co powiesić

Jeśli nasza ściana ma być naprawdę oryginalna, to warto poważnie się zastanowić nad tym, co wybrać, żeby ją udekorować. Można skorzystać z gotowych pomysłów i na ścianie powiesić plakat w ładnej ramie.

To często spotykana forma ozdabiania ścian i wygląda naprawdę bardzo dobrze. Jedyne, co trzeba zrobić to znaleźć taki plakat, który będzie nam odpowiadał pod względem wzoru, koloru i wielkości. Zadanie nie jest łatwe zwłaszcza, jeśli ktoś będzie bardzo wymagający, ale warto szukać takich rozwiązań, które nie są szablonowe i których nigdzie indziej nie znajdziemy.

Inne pomysły

Jeśli mamy jakieś zainteresowania to właśnie może pod tym kątem trzeba będzie wybierać coś do powieszenia na ścianach. Myśliwi na ścianach wieszają broń i swoje trofea, ale jeśli nie chcemy tak drastycznych scen na swojej ścianie to lepiej wybrać coś innego. Jeśli będzie to kuchenna ściana, to można wybrać ozdoby typu talerze, garnuszki czy nawet kubki. Mocujemy wieszaki i już ściana wygląda całkiem ciekawie. W salonie można na ścianie powiesić kilka oryginalnie wyglądających luster czy zdjęć z podróży. W pokoju dziecinnym przydadzą się obrazki z kolorowymi postaciami, które dziecko lubi. Możliwości jest bardzo dużo, a jedyne, co nas może ograniczać to miejsce i nasza wyobraźnia. Większość wymienionych pomysłów wiele nie kosztuje, a zatem nie trzeba będzie wydawać nie wiadomo ile pieniędzy. Jedno jest pewne – ściana nie powinna być pusta, bo wtedy ładnie to nie wygląda. Nawet mała ozdoba, obrazek czy plakat są wstanie zmienić całkowicie wygląd ściany. To, dlatego warto szukać ciekawych rozwiązań, żeby nasze wnętrza nie stały się nudne. Mają tętnić życiem i mają być bardzo oryginalne.

Jeśli nie mamy żadnego pomysłu na to, co ma się znajdować na ścianach w naszym mieszkaniu, to warto znaleźć ciekawe pomysły w Internecie, w tym miejscu warto polecić sklep: Posterilla.pl :). Wiele osób pokazuje tam niesamowite rozwiązania, które wydają się pozornie proste, ale nikt inny nie mógł na ten pomysł wpaść. To, co najłatwiejsze najładniej zawsze wygląda, dlatego warto takie rozwiązania stosować.

Podziel się: