Główna » Odkryj swoją strefę komfortu w ekskluzywnych wnętrzach Park Avenue Apartments

Odkryj swoją strefę komfortu w ekskluzywnych wnętrzach Park Avenue Apartments

Park Avenue Apartments

Każdy z nas potrzebuje przestrzeni, którą będzie uznawał za własną, w której będzie czuł się bezpiecznie i swobodnie. Miejsce, w którym mieszkamy jest naszą naturalną przystanią. Wpływa ono na każdy aspekt naszego życia. Przykładem miejsca, które od początku projektowane było z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców i które umożliwia im stworzenie domu idealnie dopasowanego do ich indywidualnych potrzeb jest luksusowy zespół apartamentowy Park Avenue Apartments, zlokalizowany na krakowskich Starych Dębnikach.

Ekskluzywny kompleks kameralnych apartamentowców Park Avenue Apartments powstaje w znakomitej lokalizacji nad samym brzegiem Wisły przy ulicy Czarodziejskiej w Krakowie. W ramach tej unikalnej inwestycji do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną 53 ekskluzywne apartamenty. Park Avenue Apartments wyróżnia również najwyższy standard i komfort, który według ekspertów przekłada się bezpośrednio na poziom satysfakcji z naszego życia.

Każdy z nas określa swoją tożsamość, m.in. dzięki przedmiotom, których używa i przestrzeniom, w jakich spędza czas. Poczucie komfortu w miejscu zamieszkania to jeden z fundamentów naszego życia. Różne osobowości mają rożne potrzeby, dlatego ważne, żeby najbliższe otoczenie uwzględniało różnorodne preferencje swoich mieszkańców. Mieszkając w samym sercu miasta możemy jednocześnie marzyć o wyciszeniu i odpoczynku od miejskiego zgiełku. Rzadko która inwestycja daje możliwość pogodzenia tych pragnień, tak jak Park Avenue Apartments. Codzienny kontakt z naturą znacznie redukuje stres, a osoby mieszkające w bliskim sąsiedztwie terenów zielonych cechuje wyższa satysfakcja z  życia. Wiedza dotycząca potrzeb człowieka to jeden z kluczowych elementów, które powinny być brane pod uwagę przy projektowaniu współczesnych apartamentów” – wyjaśnia Małgorzata Marczewska inicjatorka thinking design i twórczyni LABlife – pierwszego w Polsce centrum projektowania myślenia.

Komfort to przyjemność czerpana z przebywania w estetycznym wnętrzu. To także funkcjonalność ułatwiająca życie oraz zapewniająca poczucie prywatności i intymności wynikające z możliwości nacechowania przestrzeni osobowością właściciela. Aby wyjść naprzeciw potrzebom swoich klientów i zapewnić im maksymalne poczucie komfortu, firma Echo Investment S.A. poprosiła architektów z pracowni Tamizo Architects o przygotowanie dwóch propozycji aranżacji wnętrz, które mogą stanowić inspirację dla przyszłych właścicieli:

  • Projekt Classic, nieco stonowany, odzwierciedlający dystyngowany styl. Do produkcji podłóg wykorzystano naturalne, szerokie i długie dębowe deski. Klasyka przejawia się tu także poprzez wykorzystanie szlachetnych materiałów, takich jak trawertyn, którego użyto do wykończenia wnętrz w łazience, kuchni oraz w salonie. Z kamienia wykonano między innymi wannę, umywalkę oraz stół. Całość dopełnia jasna barwa ekskluzywnych kanap i foteli, których obicia wykonano z materiału połączonego z naturalną skórą.

  • Drugi projekt, Modern, to odpowiedź na ogólnoświatową fascynację miedzią. To trend, który w ostatnim czasie wywarł niezwykle silny wpływ na architekturę wnętrz. Miedź obecna jest w elementach wykończenia i dodatków. Nowoczesnego charakteru aranżacji nadają również kamienne podłogi oraz charakterystyczne, odważne projekty kuchennych szafek i blatów, które nie posiadają cokołów. Styl Modern to rozwiązanie dużo odważniejsze, dla osób świadomych i stawiających wyrazistość wyżej od ponadczasowej klasyki.

Mamy świadomość, że mieszkańcy Park Avenue Apartments mogą mieć różne osobowości. Zaprojektowanie wnętrz odpowiadających odmiennym potrzebom i indywidualnym gustom, to ogromne wyzwanie. Celem, jaki nam przyświecał podczas prac na projektami, było wyłonienie najważniejszych atutów inwestycji i połączenie ich z uniwersalną estetyką”. mówi Mateusz Stolarski CEO biura architektonicznego Tamizo Architects.

Park Avenue Apartments to idealne miejsce dla koneserów piękna, którzy cenią sobie prestiż, ciszę, spokój i wysoki komfort życia. To najlepsze rozwiązanie dla ludzi poszukujących swojej enklawy, której wnętrza będą podkreślały ich osobowość i w której będą mogli poczuć się swobodnie. Komfort jaki przyszłym mieszkańcom zapewni wyjątkowa i oryginalna aranżacja wnętrz Park Avenue Apartments to przepustka do lepszej, luksusowej strefy życia na którą zasługują ludzie świadomie kreujący przestrzeń swojego życia” – mówi Jolanta Półtoranos, zastępca kierownika biura sprzedaży Park Avenue Apartments.

Deweloperem i inwestorem kompleksu park Avenue Apartments jest firma Echo Investment S.A. Prace budowlane ruszyły z początkiem października 2014 roku. Ich zakończenie planowane jest na lato 2016 r. Sprzedaż apartamentów prowadzona jest przez krakowskie biuro firmy Echo Investment S.A. Średnia cena za mkw. wynosi ok. 15 000 zł.

Park Avenue Apartments to luksusowy kompleks apartamentowy u zbiegu ulic Czarodziejskiej i Tynieckiej. Będzie składał się z siedmiu trzypiętrowych budynków. Każdy z nich pomieści od 5 do 11 apartamentów o powierzchniach od 70 do 200 mkw. Łącznie w ramach inwestycji realizowanej przez Echo Investment S.A. oddane zostaną 53 apartamenty.