Główna » Nowość od Fyrklövern! WAVE

Nowość od Fyrklövern! WAVE

Subtelny, ponadczasowy wygląd, który sprawdza się w każdym wnętrzu sprawił, że eleganckie, ręcznie wytworzone naczynia z kamionki (stoneware) stały się jednym z wiodących światowych trendów w dekoracji wnętrz na rok 2020. W naszym codziennym życiu coraz chętniej szukamy bowiem kontaktu z naturą, a także wybieramy produkty stworzone z myślą o środowisku i nim zainspirowane. W ten nowoczesny nurt doskonale wpisuje się najnowsza, unikatowa seria WAVE od Fyrklövern – firmy uhonorowanej przez Redakcję Forum Biznesu Gazeta Prawna godłem Dobra Marka 2019/2020 – Jakość, Zaufanie, Renoma – która właśnie celebruje 6-lecie sukcesu na rynku polskim.

Seria WAVE to harmonijne połączenie nowoczesnej elegancji z subtelną prostotą, której oczekujemy od tradycyjnego designu kamionki. Wyróżnia ją nawiązanie do pięknych form stworzonych przez morskie fale oraz ręczne szkliwienia o unikalnym charakterze. Dzięki temu każdy element serwisu stanowi jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki. Każdy talerz czy półmisek jest niepowtarzalny i może nieco różnić się od drugiego, ale dzięki podobnym odcieniom glazurowania cała seria łączy się w piękną i harmonijną całość. Zestawiając ze sobą miseczki, talerze czy kubki za każdym razem tworzymy na stole absolutnie niepowtarzalne aranżacje. Elegancka seria WAVE to nie tylko samo odzwierciedlenie piękna natury, ale także wyraz świadomej troski o nią. Ten najwyższej jakości serwis od Fyrklövern powstaje w procesie zrównoważonej produkcji ograniczającej ingerencję w środowisko do minimum.

Projektanci zadbali także o atrakcyjne uzupełnienie tej unikalnej kolekcji. Stanowią je linie SHELL i WOOD. SHELL składa się z półmiska i talerzy o niezwykłym kształcie nieregularnego owalu. Natomiast WOOD to zestaw deski do serwowania oraz talerzy wykonanych z wysokiej jakości drewna akacjowego.

Więcej na www.fyrklovern.pl oraz na www.pieknyserwis.pl

Podziel się: