Główna » Najnowsze trendy dla home office na targach „Wohnen & Interieur”

Najnowsze trendy dla home office na targach „Wohnen & Interieur”

Wiedeńskie Targi „Wohnen & Interieur” to największe w skali całej Austrii targi poświęcone przestrzeni mieszkalnej i możliwościom jej urządzenia oraz wyposażenia. Tegoroczna edycja poświęcona jest zagadnieniom urządzenia mieszkań dla singli oraz tzw. home office, czyli modelowi mieszkania i pracy w jednym.

Aby odwiedzającym, których ma być w tym roku szacunkowo około 80.000, ułatwić orientację, organizatorzy podzielili ofertę prawie 500 wystawców tematycznie. Łącznie przygotowano cztery hale wystawowe (Hala A, B, C i D). W hali A prezentowane będzie wyposażenie kuchni, w hali B meble tapicerowane, łóżka itp., w hali C wyroby stolarzy, akcesoria do ogrodów, podłogi, drzwi i schody, w hali D unikatowe meble i wyposażenie w duchu najnowszych trendów designu.

Wśród wystawców są cztery firmy z Polski, to meble ARTDECO, Galeria Brąz-Janusz Mizera, Ceramika Użytkowa Galia, oraz Sevroll-System czyli producent systemów przesuwnych.

Tegoroczny pokaz specjalny „Living.Trends.International“ zaprezentuje sześć różnych trendów dla pomieszczeń mieszkalnych takich jak salon, jadalnia czy sypialnia: „Classics”, „Fresh” „Nature”, „Nordic”, „Retro” i „Romance”.

Targi „Wohnen & Interieur“ trwają w Wiedniu od 08. do 16. marca 2014 r. na terenie Messe Wien, przy Messeplatz 1. Aby być na bieżąco z najnowszymi trendami w branży warto je z pewnością odwiedzić.

Bliższe informacje na stronie:

www.wohnen-interieur.at

 

F 2 WuI14_Design_Raum_Kunst_DasMoebel_05-8156 F 3 WuI14_Living_Trends_International_B_Line_02-5329

F 4 WuI14_Living_Trends_International_Wittmann_Kubus-4265

Foto:
F 1 Messe Wien © David Faber
F 2 © Jäger & Jäger, Nils Holger Moormann GmbH
F 3 Sitz „GEMMA“ © B-LINE
F 4 Satztische „KUBUS“ © Wittmann

Podziel się: