Metalowe osłonki na kwiaty

Lubimy otaczać się zielenią, gdyż właśnie pośród bujnej, rozkwitającej przyrody najlepiej wypoczywamy. Dlatego czy to podczas spacerów, czy też relaksu w ogrodzie lub na tarasie tak często, jak to możliwe napawamy się wspaniałymi zapachami roślin i cieszymy oczy imponującą feerią barw.

A sposobów spędzania wolnego czasu w tej przyjaznej dla nas, naturalnej scenerii jest naprawdę bardzo wiele. Należy do nich również odpoczynek wśród własnoręcznie wypielęgnowanych kwiatów na balkonie bądź w domowym zaciszu. Piękna zieleń wymaga estetycznej oprawy. Doniczki i osłonki o atrakcyjnych kształtach i kolorystyce, w których umieścimy nasze rośliny, doskonale potrafią podkreślić niepowtarzalny urok każdej z nich.

Jakie zatem wybrać? Ceramiczne, szklane, z tworzywa sztucznego a może metalowe? Wszystkie zasługują na uwagę ze względu na swoje walory użytkowe oraz charakterystyczny design. Jeśli wybierzemy metalowe, nasz mały domowy ogród wypełnią wspaniałe formy o ciekawym wykończeniu. Wśród nich mogą się też znaleźć dekoracyjne osłonki marki Galicja dla Twojego Domu.

Opływowy kształt z wyraźnie zaznaczonymi żłobieniami o postarzanej i delikatnie połyskującej powierzchni to cechy wyróżniające osłonki Vaso. Przypominają ozdobne donice ustawiane na progach domów w malowniczych miasteczkach w krajach takich jak Grecja czy Włochy. Możemy je umieścić na parapetach okien, blatach komód i stołów lub balkonach. Vaso dostępne są w kilku wymiarach oraz ładnych naturalnych barwach: szarej, beżowej i turkusowej. Wraz z różnokolorowymi roślinami świetnie ożywią wnętrza, wprowadzając do nich miły wakacyjny nastrój. Osłonki charakteryzują się również istotnymi z punktu widzenia użytkownika walorami praktycznymi. Są bardzo lekkie, każda z nich wyposażona została w wyjmowaną zatyczkę w dnie, umożliwiającą odprowadzanie nadmiaru wody, a także stopki zabezpieczające przed porysowaniem powierzchni.

Innym przykładem dekoracyjnych, wykonanych z metalu osłonek na kwiaty jest kolekcja Lolly. Prosta forma i subtelne żłobienia podkreślone wyrazistą linią oraz brązowa wewnętrzna powierzchnia znakomicie będą komponować się z różnymi gatunkami roślin doniczkowych. Osłonki w radosnych kolorach: różowym i miętowym ocieplą wnętrze, zaś uniwersalne, białe staną się doskonałą oprawą dla kwiatów w dowolnej barwie. Lolly występują w trzech funkcjonalnych rozmiarach, co pozwala na skompletowanie odpowiadającego nam zestawu do domu i na balkon. Aby uniknąć porysowania powierzchni, osłonki zaopatrzono w użyteczne gumowe stopki.

Interesującą linią wzorniczą odznacza się kolekcja Ingrid. Te wykonane z metalu osłonki w stylu retro wprowadzają do wnętrz sielski, przyjazny klimat. Ozdabiają je wytłoczone napisy, a kremowa powierzchnia ze specjalnymi przetarciami nadaje im niezwykłego uroku. W linii znajduje się siedem modeli, pięć z nich przypomina kształtem ogrodowe wiaderka o różnej wielkości wyposażone w solidne uchwyty z grubego jutowego sznura, pozostałe dwa to osłonka podłużna z uchwytami oraz dekoracyjna osłonka-konewka. Wszystkie tworzą niezwykle atrakcyjny zestaw, zaś umieszczone w nich rośliny wyglądają bardzo efektownie.

Domowe kwiaty sprawiają, że każde pomieszczenie bez względu na styl w jakim zostało urządzone nabiera wyjątkowego charakteru. Zieleń ułatwia wypoczynek, zdobi i ociepla wnętrza. Pamiętajmy również, iż odpowiednio dobrana oprawa nie tylko dobrze zadba o nasze rośliny, ale także wydobędzie z nich niepowtarzalne, naturalne piękno.

W materiale wykorzystano zdjęcia oraz informacje o produktach marki Galicja dla Twojego Domu

Osłonka Vaso 25 cm. Cena brutto: 55,95 zł

Osłonka Lolly 13 cm. Cena brutto: 13,57 zł

Osłonka Lolly 17 cm. Cena brutto: 23,97 zł

Osłonka metalowa Ingrid 15 cm, vintage. Cena brutto: 8,78 zł

Osłonka metalowa Ingrid 25 cm, vintage. Cena brutto: 22,37 zł