Główna » W moim magicznym domu

W moim magicznym domu

Większość osób już od najmłodszych lat wyobraża sobie swoje dorosłe życie. W marzeniach wszystko jest uporządkowane i proste – kochający partner, roześmiane dzieci, pies i piękny dom. To właśnie wokół niego toczy się życie zaprojektowanej rodziny, wszyscy domownicy są szczęśliwi i chętnie wspólnie spędzają czas w swojej oazie spokoju.

Własne cztery kąty

W życiu większości osób przychodzi taki moment, kiedy chcemy zacząć działanie na własny rachunek. Nie chcemy już mieszkać z rodzicami i młodszym rodzeństwem, ale zrobić coś dla siebie. Początki mogą wydawać się trudne, a liczne bariery – nie do przejścia. Kredyty, opłaty, mnóstwo papierkowej roboty. Ale to tylko pozory. Najtrudniej zacząć działać. Gdy już zorientujemy się w sytuacji związanej z nieruchomościami, określimy swoje potrzeby i możliwości – nowe życie stoi przed nami otworem. Możemy już zastanawiać się, jaki kolor ścian będzie pasował do wymarzonych mebli, a jakie meble będą współgrały z niezbędnymi dodatkami. Raporty i badania pokazują, że o własnym lokum najczęściej marzą młodzi ludzie, skłonni wydać na nie od 250 do 300 tys. zł, zwykle licząc na sfinansowanie tej inwestycji z pomocą banku.

Nie podejmuj pochopnych decyzji

Kupno mieszkania nie należy do najłatwiejszych decyzji. Warto dobrze przemyśleć wszystkie za i przeciw, żeby nie żałować tej ważnej decyzji. Jeśli Twoim marzeniem jest własne mieszkanie w akademickim mieście pełnym historii to już czas zacząć szukać, bo najlepsze rozchodzą się jak świeże bułeczki. Poszukiwania warto zacząć od najprostszego rozwiązania – nieruchomości Łódź to zapytanie, które należy wpisać jako pierwsze. W odpowiedzi uzyskamy kilkanaście albo nawet kilkaset agencji zajmujących się sprzedażą mieszkań lub odnośniki do konkretnych ofert. Nowoczesne apartamenty i mieszkania oferuje Ilumino – pierwsza faza jego inwestycji obejmuje 111 funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 34 do 122 m2. Dodatkowo możliwe jest wykupienie jednego z czterech pakietów wyposażenia lub opracowanie indywidualnej oferty przystosowanej do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Znalezienie idealnego miejsca na ziemi nie należy do najłatwiejszych. Warto odpowiednio przygotować się do tego kroku i wziąć pod uwagę wszystkie rozwiązania, żeby tej decyzji nie żałować. W końcu lepiej ciasne, ale własne M.

140361014761071100

Podziel się: