Główna » GDZIE UMIEŚCIĆ GRZEJNIK DEKORACYJNY ABY PRZYCIĄGAŁ WZROK?

GDZIE UMIEŚCIĆ GRZEJNIK DEKORACYJNY ABY PRZYCIĄGAŁ WZROK?

  • Porady

W odróżnieniu od dzisiejszych czasów, w przeszłości nie przywiązywano tak dużej uwagi do grzejników. Miały one po prostu dawać ciepło. Obecnie grzejniki są spójną częścią wnętrza. Nie tylko dają upragnione ciepło, ale są eleganckim elementem wystroju pomieszczenia. Wielu projektantów wnętrz, świadomie wybiera grzejniki dekoracyjne o wysokiej jakości, jako element dekoracji w łazience, kuchni czy salonie. Dlatego warto dołożyć wszelkich starań, aby dobrane grzejniki dekoracyjne, były eksponowane w punktach świetlnych. Szukasz wskazówek jak wybrać odpowiedni grzejnik dekoracyjny? Lepiej niż do Enix, trafić nie mogłeś!

UMIESZCZANIE GRZEJNIKÓW DEKORACYJNYCH W CENTRUM UWAGI

Designerski grzejnik dekoracyjny zasługuje na takie miejsce, w którym przyciągnie wzrok. Projektując wnętrze, wybierz miejsce na swój grzejnik dekoracyjny przy końcu pomieszczenia- naprzeciw wejścia lub poświęć mu całą ścianę. Możesz nawet umieścić grzejniki dosłownie – w ogniu reflektorów Twojego oświetlenia. Czy znasz już grzejnik dekoracyjny z kolekcji BATIK od Enix? A może wolisz bardziej nastrojowy wystój wnętrza? Sprawdź koniecznie grzejniki MANGO LIGHT, PALMA i BAMBUS!

JASKRAWO KOLOROWE GRZEJNIKI DEKORACYJNE CZY HARMONIJNE DEKOROWANIE DOMU?

Zarówno w domach z elementami drewna, jak i w nowoczesnych wnętrzach, zazwyczaj dominują kolory neutralne. Jeśli tak jest również w Twoim wnętrzu i absolutnie niemożliwe jest podniesienie grzejników do przedmiotu sztuki, wybierz spośród wielu klasycznych a jednak nowoczesnych grzejników marki Enix. Nawet bez jaskrawych kolorów, grzejniki mogą odgrywać twórczą rolę w każdym wnętrzu. Wybierz grzejnik dekoracyjny z prostymi liniami i nieco jaśniejszym lub ciemniejszym odcieniem niż ściana. W ten sposób zachowujesz harmonię z resztą wnętrza, podczas gdy grzejnik i tak zostanie zauważony.

JESZCZE WIĘCEJ INSPIRACJI?

Sprawdź kolekcję grzejników dekoracyjnych od Enix, a na pewno znajdziesz swój wymarzony ideał. I pamiętaj, w naszej ofercie posiadamy szeroką gamę kolorystyczną!

Zapraszamy do kontaktu!

Podziel się: