Główna » Elegancki i funkcjonalny dom dla nowoczesnej rodziny!

Elegancki i funkcjonalny dom dla nowoczesnej rodziny!

Marzysz o własnym domu? Chcesz, żeby był jednocześnie elegancki i funkcjonalny? A przy tym, by nie kosztował tyle, co pałac jakiegoś szejka? Spokojnie, to jest do zrobienia i takie marzenie jest naprawdę w zasięgu Twoich możliwości.

Dzięki nowym technologiom, przemyślanym i tanim konstrukcjom, nawet przeciętna rodzina może się pokusić o własny domek. W naszej Galerii Domów tym razem przyglądamy się projektowi Kendra 2M WOK1032.

Kendra 2M to niezwykle atrakcyjny, elegancki i funkcjonalny dom parterowy o prostej i taniej konstrukcji, przeznaczony z założenia dla 3-6 osobowej rodziny.

Domek Kendra 2m to także, oprócz części typowo „mieszkalnej”, użytkowe poddasze oraz garaż, w którym zmieszczą się dwa pojazdy. Wnętrza to, oczywiście, kuchnia, słoneczna jadalnia, salon z widokiem na taras i ogród. Jeżeli mamy w planach gości – żaden problem, pomyślano i o tym! Mamy tu zatem pokój gościnny, dla pana domu elegancki gabinet, a dla pani domu – równie elegancką łazienkę i przestronną garderobę. Dodatkowe trzy pokoje z łazienką i strychem zlokalizowano na poddaszu.

Co dziś niezwykle istotne i co należy podkreślić – dom zaprojektowano jako energooszczędny. Dla oszczędnych przygotowano także „mniejsze” wersje, z mniejszym garażem (dom Kendra) i na mniejszą działkę (dom Kendra Mała).

Ale po co tyle opowiadać? Zobaczcie sami na własne oczy, jak wygląda gotowy już dom Kendra. Prawda, że cieszy oczy i duszę? Zainteresowanych szczegółami technicznymi, rzutami kondygnacji, usytuowaniem domu na działce i, oczywiście, cenami, odsyłamy na stronę projektu.

Kendra 2M 1dom energooszczedny 1

 

Kendra 2M 2dom energooszczedny 2

 

Kendra 2M 3dom energooszczedny 3

 

Kendra 2M 4dom energooszczedny 4

Podziel się: